Home>Job opportunities>Tester Automatyzujący

Tester Automatyzujący

Testing Permanent contract Poland Warszawa

Opis stanowiska

– automatyzacja testów funkcjonalnych i regresyjnych aplikacji.

– tworzenie, rozwój i utrzymywanie skryptów do automatyzacji testów aplikacji.

– planowanie, projektowanie oraz dokumentowanie testów automatycznych.

– analizowanie i ewaluacja wyników testów oraz wymagań do testów, zgłaszanie defektów, raportowanie.

– utrzymanie infrastruktury testów automatycznych.

– przygotowywanie przypadków i danych testowych.

Kwalifikacje

– doświadczenie w zakresie automatyzacji testów

– znajomość metodologii i technik testowania.

– praktyczna znajomość języka Java i frameworka Selenium Webdriver.

– znajomość wzorców projektowych od strony automatyzacji testów oraz znajomość zagadnień Continuous Integration.

Mile widziana:

– certyfikat ISTQB Foundation Level.

– doświadczenie w pracy z narzędziami i technologiami: TestNG oraz Extent Reporting Framework/Allure, Jenkins, SQL, GIT oraz IntelliJ IDEA lub PyCharm, HP ALM lub JIRA i inne.

– znajomość narzędzi do automatyzacji testów wydajnościowych (np. JMeter lub Gatling)

– doświadczenie w testowaniu Web API z wykorzystaniem SoapUI lub Postman

Opis firmy

At Devoteam, we deliver innovative technology consulting for business.
We are 6,700 professionals dedicated to ensuring our clients win their digital battles.
We are always looking for people who are passionate about creating innovative, value-added solutions that are tailor-made for our customers.
Come and join our 35 nationalities spread across 20 countries in EMEA

Dodatkowe informacje

– współpraca w oparciu o kontakt