Home>Job opportunities>Specjalista ds. sprzedaży IT

Specjalista ds. sprzedaży IT

Sales & Pre-Sales Permanent contract Poland Szczecin

Opis stanowiska

Będziesz pracował w Pionie Infrastruktury Chmurowej i Centrum Danych, w którym zapewniamy stały kontakt z najnowszymi technologiami IT.  W ofercie, poza kompetencjami ukierunkowanymi na chmurę publiczną posiadamy usługi oparte o chmurę Microsoft Azure, aplikacje biznesowe Microsoft oraz Office 365, a także chmurę Oracle. W pracy w jednej z największych firm IT w Polsce będziesz miał do czynienia z projektami o różnej złożoności, zarówno realizowanymi z klientami wewnętrznymi jak i zewnętrznymi.

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na usługi IT świadczone w oparciu o centra przetwarzania danych: kompleksowe usługi w chmurze obliczeniowej, outsourcing infrastruktury IT, zapasowe centrum danych, zabezpieczenie danych.
  • Praca w charakterze konsultanta IT odpowiedzialnego za identyfikację potrzeb Klientów w zakresie usług IT oraz przekazywanie zebranych informacji zespołowi projektowo-wdrożeniowemu w celu zaprojektowania i wyceny usługi
  • Prowadzenie negocjacji biznesowych oraz przygotowywanie ofert handlowych przy współpracy z zespołem projektowo-wdrożeniowym
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych

Kwalifikacje

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe – mile widziane
  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług B2B – mile widziane doświadczenie w branży IT
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z Klientem
  • Umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne

Opis firmy

At Devoteam, we deliver innovative technology consulting for business.
We are 6,700 professionals dedicated to ensuring our clients win their digital battles.
We are always looking for people who are passionate about creating innovative, value-added solutions that are tailor-made for our customers.
Come and join our 35 nationalities spread across 20 countries in EMEA!

Dodatkowe informacje

  • Umowa B2B lub Umowa o Pracę
  • Benefity:

– Opieka zdrowotna

– Ubezpieczenie Grupowe

– Kursy dla pracowników

– Nauka języka angielskiego

#DigitalTransformakers Pre-sales and Sales

#EagleEye #RelationChampion #PremiumAccompany

Can you juggle clients’ needs and customise presentations while accompanying consultants on their assignments?

Are you used to forging links everywhere you go and handing out your business card faster than the speed of light? Are your buzzwords proximity, forward-thinking and challenge?

Don’t delay. We have a place for you in our family!

Stéphanie TonneauAccount Manager