Home>Job opportunities>Java Developer

Java Developer

Development Permanent contract Poland mazowieckie Warszawa

Opis stanowiska

  • Praca developerska oparta głównie o technologie Java
  • Projektowanie i wdrażanie złożonych, wielowarstwowych aplikacji
  • Modelowanie struktur danych
  • Eliminacja potencjalnych zagrożeń w poszczególnych zadaniach, proponowanie rozwiązań
  • Przygotowywanie testów jednostkowych do programowanych funkcjonalności
  • Stosowanie wszelkiego rodzaju rozwiązań w celu poprawy wydajności
  • Tworzenie dokumentacji technicznej do systemów dedykowanych
  • Udział w procesie tworzenia projektu technicznego oraz dokumentacji do wdrażanych systemów zewnętrznych

Kwalifikacje

  • dobra znajomość języka Java (min. 2 lata doświadczenia)
  • doświadczenie w pracy z frameworkami Spring / Hibernate
  • znajomość narzędzi i zagadnień związanych z web developmentem – HTML, CSS, JavaScript web serwisy
  • wiedza z zakresu baz danych Oracle, SQL, PL/SQL
  • znajomość systemu wersjonowania kodu GIT
  • praktyczna wiedza z zakresu algorytmów, wzorców projektowych oraz struktur danych
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

Opis firmy

At Devoteam, we deliver innovative technology consulting for business.

We are 6,700 professionals dedicated to ensuring our clients win their digital battles.

We are always looking for people who are passionate about creating innovative, value-added solutions that are tailor-made for our customers.

Come and join our 35 nationalities spread across 20 countries in EMEA!

#DigitalTransformakers IT Specialist

#Technophile #Geek #ProblemSolver

You share your clients’ challenges; you facilitate innovation and change behaviour to make organisations more agile.

Reinvent, collaborate and digitalise are your buzzwords. In short, are you comfortable with leading the digital revolution to change the world?

Don’t delay. We have a place for you in our family!

Bastiaan CeuppensPrincipal Consultant & Practice Manager